Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

Kommanditaktieselskab/PartnerselskabCVR 33963556København SAktiv

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er et kommanditaktieselskab/partnerselskab i København S inden for bogføring og revision; skatterådgivning, stiftet i 2011. Årets resultat faldt 20 % fra 2024 til 2025 og endte på 113,1 mio. kr. Driften er fordelt på 4 produktionsenheder i 4 byer. Med 3.096 ansatte er selskabet omkring 1548 gange større end medianen i branchen.

Følg
PDF-rapportSammenlign

Nøgletal · regnskabsår 2025

Omsætning5,3 mia. kr.+2,7 % vs. 2024
Årets resultat113,1 mio. kr.−20,3 % vs. 2024
Egenkapital834,7 mio. kr.+4,7 % vs. 2024
Ansatte3.096seneste måned fra CVR

Hvad har ændret sig

beregnet af registrerede tal og datoer

Regnskab: 2025 mod 2024

  • Omsætningen steg 3 % (2024 → 2025), til 5,3 mia. kr.
  • Årets resultat faldt 20 % (2024 → 2025), til 113,1 mio. kr.
  • Egenkapitalen steg 5 % (2024 → 2025), til 834,7 mio. kr.

Ansatte

  • 6 færre ansatte end for et år siden: 3.096 (07/2026) mod 3.102 (07/2025).

Ledelse og ejere, seneste 24 måneder

  • Nye i ledelsen: Anja Dalgas (næstformand, 30.10.2024), Julius Damsgaard (bestyrelsesmedlem, 30.10.2024) og Anne Bagge Bjerregaard (suppleant, 10.03.2025) (+11).
  • Fratrådt: Mette-Katrine Hviid (bestyrelsesmedlem, 30.10.2024), Mathilde Mindedahl Nærland (suppleant, 30.10.2024) og Gustav Jeppesen (næstformand, 30.10.2024) (+8).
  • Nye ejere registreret: LAK 6060 Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab (08.01.2025), LSH Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab (08.01.2025) og Nikolaj Erik Johnsen (06.03.2025) (+38).
  • Ikke længere registreret som ejer: Lars Kronow (31.12.2024), DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab (28.02.2025) og Lars Kronow (31.05.2025) (+10).

Registreringer, seneste 24 måneder

  • 31.08.2026: Selskabskapital ændret fra 52.804.000 DKK til 52.807.000 DKK
  • 01.01.2025: Branche ændret til Bogføring og revision; skatterådgivning (692000)

Beregnet af de seneste to årsrapporter i rækkefølge og af registreringer i CVR. Et tal, der mangler i et af årene, giver ingen linje, og vi udleder ingen tal.

Regnskab

Regnskabsår 2016–2025 · beløb i t.kr.

Egenkapital og årets resultat

0 kr.200 mio. kr.400 mio. kr.600 mio. kr.800 mio. kr.2016201720182019202020212022202320242025
EgenkapitalÅrets resultat
Regnskabstal for Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
2016201720182019202020212022202320242025Ændring
Omsætningikke oplystikke oplystikke oplystikke oplystikke oplystikke oplyst4.442.0004.962.7005.168.3005.306.400+2,7 %
Driftsresultat (EBIT)––––80.00071.70083.70097.200170.300135.100−20,7 %
Årets resultat65.10085.80087.30092.90060.40055.30063.90069.400141.900113.100−20,3 %
Aktiver i alt1.579.5001.689.0001.798.7002.137.1002.541.9002.803.5002.715.5002.850.8002.813.4003.069.900+9,1 %
Egenkapital487.100517.800547.400579.900579.900574.800578.300631.800797.500834.700+4,7 %
Gæld1.092.4001.170.7001.251.3001.557.2001.962.0002.228.7002.137.2002.219.0002.015.9002.235.200+10,9 %
Likvide beholdninger−56.000−162.200−248.50032.100176.100341.800403.900209.100202.000149.600−25,9 %

Kilde: årsrapporter indberettet til Erhvervsstyrelsen (XBRL). Tal for selskabet (ikke koncern); ændring er seneste år mod året før. “–” betyder, at tallet ikke er oplyst i årsrapporten. Omsætning er ikke oplyst for 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021: mindre selskaber må undlade den, og vi udleder den ikke af andre tal.

Hent regnskabstal som CSV · gratis med en konto, beløb i hele kroner

0 kr.20 mio. kr.40 mio. kr.60 mio. kr.80 mio. kr.100 mio. kr.120 mio. kr.140 mio. kr.2016201720182019202020212022202320242025
Årets resultatMedian, branchen (1.097 selskaber)

Signaler fra regnskabet

beregnet af tallene i 2025
  • Overskud i fem år i træk

    Årets resultat har været positivt i 2021–2025.

    Hvordan er det beregnet?

    Årets resultat er positivt i de fem seneste årsrapporter i træk.

Signalerne er regler på tallene i årsrapporterne. De er ikke en vurdering eller kreditvurdering af selskabet. Se Data og metode.

Årsrapporter

10 regnskabsår
Årsrapporter for Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
RegnskabsårPeriodeOffentliggjortTal forDokumenter
202501.06.2024 – 31.05.202531.10.2025SelskabetPDF ikke oplystXBRL
202401.06.2023 – 31.05.202408.11.2024SelskabetPDF ikke oplystXBRL
202301.06.2022 – 31.05.202314.11.2023SelskabetPDF ikke oplystXBRL
202201.06.2021 – 31.05.202201.03.2023SelskabetPDF ikke oplystXBRL
202101.06.2020 – 31.05.202128.10.2021SelskabetPDFXBRL
202001.06.2019 – 31.05.202002.11.2020SelskabetPDFXBRL
201901.06.2018 – 31.05.201931.10.2019SelskabetPDFXBRL
201801.06.2017 – 31.05.201808.11.2018SelskabetPDFXBRL
201701.06.2016 – 31.05.201730.10.2017SelskabetPDFXBRL
201601.06.2015 – 31.05.201610.10.2016SelskabetPDFXBRL

Tallene fra alle årsrapporterne står på siden her. Selve dokumenterne (PDF og XBRL, den maskinlæsbare udgave) hentes med en Pro-konto: log ind eller opret en gratis konto, og vælg derefter Pro. XBRL er udgaven, som tallene på siden er læst fra.

Ansatte

månedlige tal fra CVR
05001.0001.5002.0002.5003.0003.50008/2309/2310/2311/2312/2301/2402/2403/2404/2405/2406/2407/2408/2409/2410/2411/2412/2401/2502/2503/2504/2505/2506/2507/2508/2509/2510/2511/2512/2501/2602/2603/2604/2605/2606/2607/26
Ansatte

Placering i branchen

1.097 selskaber i databasen

Sammenligning med de øvrige selskaber i bogføring og revision; skatterådgivning ud fra seneste regnskabsår.

Egenkapital834,7 mio. kr.Nr. 3 af 1.097
Bedre end 100 % af selskaberne i branchen
Antal ansatte3.096Nr. 1 af 1.097
Bedre end 100 % af selskaberne i branchen

Medianen i branchen: bruttofortjeneste 1,4 mio. kr., resultat 135 t.kr., egenkapital 527 t.kr., 2 ansatte.

100 t.kr.1,1 mio.12,4 mio.138,5 mio.691,4 mio.
Fordeling af bruttofortjeneste for 1.039 selskaber i branchen (seneste regnskabsår, logaritmisk skala).

Sammenlignet med lignende selskaber

størrelse, alder og selskabsform
Placering blandt lignende selskaber
GruppeBruttofortjenesteEgenkapital
Selskaber med 1.000 ansatte eller flere177 selskaber i sammenligningenikke oplyst
Nr. 90af 177
Bedre end 49 %
Selskaber, der er mellem 15 og 29 år gamle24.910 selskaber i sammenligningenikke oplyst
Nr. 241af 24.909
Bedre end 99 %
Alle selskaber af typen KAS496 selskaber i sammenligningenikke oplyst
Nr. 27af 496
Bedre end 95 %

Placeringen er beregnet blandt selskaber i databasen med et tal for seneste regnskabsår, og vises kun for grupper på mindst ti selskaber.

Sammenlign med branchen

Bogføring og revision; skatterådgivning
Bruttofortjeneste
  1. Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab–
  2. Beierholm Godkendt Revisionspartnerselskab1,5 mia. kr.
  3. KPMG P/S603,7 mio. kr.
Årets resultat
  1. Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab113,1 mio. kr.
  2. Beierholm Godkendt Revisionspartnerselskab1,3 mio. kr.
  3. KPMG P/S4 mio. kr.
Egenkapital
  1. Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab834,7 mio. kr.
  2. Beierholm Godkendt Revisionspartnerselskab70,8 mio. kr.
  3. KPMG P/S85,1 mio. kr.
Ansatte
  1. Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab3.096
  2. Beierholm Godkendt Revisionspartnerselskab1.851
  3. KPMG P/S573

Seneste regnskabsår pr. selskab. Vælg op til tre selskaber fra branchens største.

Ejere og koncern

fra Det Offentlige Ejerregister
Ejere
Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

Datterselskaber vises kun, hvis de findes i databasen.

Ledelse

12 aktive registreringer

Direktion

Direktion i Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
NavnRolleTiltrådt
Martin NyropDirektør06.02.2026

Bestyrelse

Bestyrelse i Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
NavnRolleTiltrådt
Eva Therese KjellbergBestyrelsesmedlem24.10.2019
Nidha RizwanBestyrelsesmedlem01.09.2022
Lars KronowBestyrelsesformand01.06.2023
Jane WhitlockBestyrelsesmedlem01.06.2023
Anja DalgasNæstformand30.10.2024
Julius DamsgaardBestyrelsesmedlem30.10.2024
Anne Bagge BjerregaardSuppleant10.03.2025
Lena LykkegårdBestyrelsesmedlem10.03.2025
Lasse Laugesen KammerSuppleant31.05.2025
Kasper Bruhn UdamBestyrelsesmedlem31.08.2026
Marek David Edvard Azoulay Skjødt JørgensenSuppleant31.08.2026
Stiftere
Deloitte Holding Statsautoriseret Revisionsaktieselskab
Tidligere ledelse (37)
Tidligere ledelse i Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
NavnRolleTiltrådtFratrådt
Lone Lind RiisgaardSuppleant13.10.201104.10.2012
Jeppe Holger Hjølund LarsenBestyrelsesmedlem13.10.201104.10.2012
Erik Holst JørgensenDirektør13.10.201101.12.2012
Jens Lundgaard SimonsenBestyrelsesmedlem13.10.201111.09.2014
Carsten VaarbyBestyrelsesformand13.10.201101.12.2012
Jesper JørgensenDirektør13.10.201120.12.2016
Jesper Smedegaard LarsenBestyrelsesmedlem13.10.201125.10.2021
Søren LassenBestyrelsesmedlem13.10.201127.10.2020
Mette Behrmann LampBestyrelsesmedlem04.10.201227.10.2020
Claus Vium JensenSuppleant04.10.201229.09.2016
Gustav JeppesenBestyrelsesmedlem04.10.201219.06.2019
Stefan ChristiansenSuppleant04.10.201229.09.2016
Anders Vad DonsAdm. direktør01.12.201201.06.2023
Erik Holst JørgensenBestyrelsesformand01.12.201219.06.2019
Anders Oldau GjelstrupBestyrelsesmedlem11.09.201429.06.2018
Simon Barsøe VenshøjSuppleant29.09.201601.01.2018
Rasmus LindbladSuppleant29.09.201627.10.2020
Jonas Løbnitz LarsenSuppleant01.01.201827.10.2020
Sharon Julia ThorneBestyrelsesmedlem29.06.201824.05.2019
Michel DenayerBestyrelsesmedlem24.05.201901.06.2023
Erik Holst JørgensenBestyrelsesmedlem20.06.201924.10.2019
Gustav JeppesenBestyrelsesformand20.06.201931.05.2023
Lars KronowBestyrelsesmedlem27.10.202031.05.2023
Mette-Katrine HviidBestyrelsesmedlem27.10.202030.10.2024
Nidha RizwanSuppleant27.10.202031.08.2022
Mathilde Mindedahl NærlandSuppleant27.10.202030.10.2024
Eva Sigurbjörg ÞorkelsdóttirBestyrelsesmedlem27.10.202001.09.2022
Jesper Smedegaard LarsenNæstformand26.10.202101.06.2023
Gustav JeppesenNæstformand01.06.202330.10.2024
Rene Winther PedersenBestyrelsesmedlem01.06.202331.08.2026
Christian Schelde JensbyDirektør01.06.202306.02.2026
Bo Damgaard HansenBestyrelsesmedlem30.10.202431.08.2026
Lena LykkegårdSuppleant30.10.202409.03.2025
Maria Louise JohanssonBestyrelsesmedlem30.10.202410.03.2025
Arnas PedersenSuppleant30.10.202431.05.2025
Mathias Folman JuhlSuppleant30.10.202431.01.2026
Chalotte Søgaard BarslundSuppleant31.01.202631.08.2026

Tegningsregel: Selskabet tegnes af et medlem af bestyrelsen i forening med en direktør eller af et medlem af bestyrelsen i forening med komplementaren eller af den samlede bestyrelse.

Adresse og P-enheder

4 aktive produktionsenheder

Weidekampsgade 6
2300 København S

København Kommune · Postnummer 2300

Andre selskaber på adressen (1)

Åbn i OpenStreetMap
Produktionsenheder
P-enhedAdresseAnsatteP-nummer
Deloitte Statsautoriseret RevisionspartnerselskabWeidekampsgade 6, 2300 København S2.3681017192430
Deloitte Statsautoriseret RevisionspartnerselskabVærkmestergade 2, 18, 8000 Aarhus C4361017194999
DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKABEnglandsgade 25, 6, 5000 Odense C–1032799465
Deloitte Statsautoriseret RevisionspartnerselskabTeglgårds Plads 1, 9000 Aalborg–1032831016

Formål

Selskabets formål er at drive statsautoriseret revisionsvirksomhed, herunder sådanne former for økonomisk, regnskabsmæssig og skattemæssig rådgivning, ledelsesrådgivning eller anden konsultativ assistance, som bestyrelsen til enhver tid finder forenelig med statsautoriseret revisionsvirksomhed.

Ændringer år for år

153 registrerede hændelser
202626 ændringerejerskab 16 · kapital 1 · ledelse 9
  • Mads Haugegaard Albrechtsen registreret som ejer
  • Holdingselskabet af 1. juni 2017 Statsautoriseret Revisionsaktieselskab registreret som ejer
  • Holdingselskabet af 1. juni 2017 Statsautoriseret Revisionsaktieselskab registreret som ejer (0 %)
  • DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB registreret som ejer (10 %)
  • Selskabskapital ændret fra 52.804.000 DKK til 52.807.000 DKK
  • Kasper Bruhn Udam tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Marek David Edvard Azoulay Skjødt Jørgensen tiltrådt som suppleant
  • Chalotte Søgaard Barslund fratrådt som suppleant
  • Bo Damgaard Hansen fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Rene Winther Pedersen fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • LNB Invest ApS registreret som ejer
  • THA 5871 ApS registreret som ejer
  • Henrik Sørensen registreret som ejer
  • Hans Tauby registreret som ejer
  • jali8082 ApS registreret som ejer
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer (15 %)
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab er ikke længere registreret som ejer
  • Martin Nyrop tiltrådt som direktør
  • Christian Schelde Jensby fratrådt som direktør
  • Chalotte Søgaard Barslund tiltrådt som suppleant
  • Mathias Folman Juhl fratrådt som suppleant
  • AOG 1073 Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer
  • AVD 273 Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer
  • Somerset ApS registreret som ejer
  • IWJ Invest ApS registreret som ejer
  • MAP 16056 ApS registreret som ejer
202542 ændringerejerskab 34 · regnskab 1 · ledelse 6 · branche 1
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer (10 %)
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab er ikke længere registreret som ejer
  • Camilla Maria Holstener Fahrenholtz registreret som ejer
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer (10 %)
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab er ikke længere registreret som ejer
  • Årsrapport for 2025 offentliggjort
  • Thomas Ravn registreret som ejer
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer (10 %)
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab er ikke længere registreret som ejer
  • Lars Kronow registreret som ejer (0 %)
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer (10 %)
  • Lars Kronow er ikke længere registreret som ejer
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab er ikke længere registreret som ejer
  • Kristina Korning Wedege registreret som ejer
  • Lars Kronow registreret som ejer (0 %)
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer (10 %)
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab er ikke længere registreret som ejer
  • Lars Kronow er ikke længere registreret som ejer
  • Hans Gustav Calov Jørgensen registreret som ejer
  • Nina Caroline Calov Funch registreret som ejer
  • Emil Peter Hansen registreret som ejer
  • FreMaNo Holding ApS registreret som ejer
  • Totara Caravans ApS registreret som ejer
  • Dan Leitner registreret som ejer
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer (10 %)
  • Lars Kronow registreret som ejer (0 %)
  • Lasse Laugesen Kammer tiltrådt som suppleant
  • Arnas Pedersen fratrådt som suppleant
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab er ikke længere registreret som ejer
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer (10 %)
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab er ikke længere registreret som ejer
  • Anne Bagge Bjerregaard tiltrådt som suppleant
  • Lena Lykkegård tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Maria Louise Johansson fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Lena Lykkegård fratrådt som suppleant
  • Guido Björn Baier registreret som ejer
  • Harbo Madsen Invest ApS registreret som ejer
  • Nikolaj Erik Johnsen registreret som ejer
  • DD Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer (10 %)
  • LSH Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer
  • LAK 6060 Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab registreret som ejer
  • Branche ændret til Bogføring og revision; skatterådgivning (692000)
202411 ændringerregnskab 1 · ledelse 10
  • Årsrapport for 2024 offentliggjort
  • Mathias Folman Juhl tiltrådt som suppleant
  • Maria Louise Johansson tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Lena Lykkegård tiltrådt som suppleant
  • Julius Damsgaard tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Anja Dalgas tiltrådt som næstformand
  • Bo Damgaard Hansen tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Arnas Pedersen tiltrådt som suppleant
  • Gustav Jeppesen fratrådt som næstformand
  • Mette-Katrine Hviid fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Mathilde Mindedahl Nærland fratrådt som suppleant
202313 ændringerregnskab 2 · kapital 1 · ledelse 10
  • Årsrapport for 2023 offentliggjort
  • Selskabskapital ændret fra 45.603.000 DKK til 52.804.000 DKK
  • Gustav Jeppesen tiltrådt som næstformand
  • Jane Whitlock tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Lars Kronow tiltrådt som bestyrelsesformand
  • Christian Schelde Jensby tiltrådt som direktør
  • Rene Winther Pedersen tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Jesper Smedegaard Larsen fratrådt som næstformand
  • Michel Denayer fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Anders Vad Dons fratrådt som adm. direktør
  • Lars Kronow fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Gustav Jeppesen fratrådt som bestyrelsesformand
  • Årsrapport for 2022 offentliggjort
20224 ændringerledelse 3 · kapital 1
  • Nidha Rizwan tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Eva Sigurbjörg Þorkelsdóttir fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Nidha Rizwan fratrådt som suppleant
  • Selskabskapital ændret fra 42.002.000 DKK til 45.603.000 DKK
20214 ændringerregnskab 1 · kapital 1 · ledelse 2
  • Årsrapport for 2021 offentliggjort
  • Selskabskapital ændret fra 42.001.000 DKK til 42.002.000 DKK
  • Jesper Smedegaard Larsen tiltrådt som næstformand
  • Jesper Smedegaard Larsen fratrådt som bestyrelsesmedlem
202011 ændringerregnskab 1 · ledelse 9 · kapital 1
  • Årsrapport for 2020 offentliggjort
  • Nidha Rizwan tiltrådt som suppleant
  • Lars Kronow tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Mette-Katrine Hviid tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Mathilde Mindedahl Nærland tiltrådt som suppleant
  • Eva Sigurbjörg Þorkelsdóttir tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Jonas Løbnitz Larsen fratrådt som suppleant
  • Rasmus Lindblad fratrådt som suppleant
  • Mette Behrmann Lamp fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Søren Lassen fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Selskabskapital ændret fra 42.000.000 DKK til 42.001.000 DKK
20199 ændringerregnskab 1 · ledelse 8
  • Årsrapport for 2019 offentliggjort
  • Eva Therese Kjellberg tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Erik Holst Jørgensen fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Gustav Jeppesen tiltrådt som bestyrelsesformand
  • Erik Holst Jørgensen tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Erik Holst Jørgensen fratrådt som bestyrelsesformand
  • Gustav Jeppesen fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Michel Denayer tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Sharon Julia Thorne fratrådt som bestyrelsesmedlem
20185 ændringerregnskab 1 · ledelse 4
  • Årsrapport for 2018 offentliggjort
  • Sharon Julia Thorne tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Anders Oldau Gjelstrup fratrådt som bestyrelsesmedlem
  • Jonas Løbnitz Larsen tiltrådt som suppleant
  • Simon Barsøe Venshøj fratrådt som suppleant
20171 ændringregnskab 1
  • Årsrapport for 2017 offentliggjort
20166 ændringerledelse 5 · regnskab 1
  • Jesper Jørgensen fratrådt som direktør
  • Årsrapport for 2016 offentliggjort
  • Rasmus Lindblad tiltrådt som suppleant
  • Simon Barsøe Venshøj tiltrådt som suppleant
  • Claus Vium Jensen fratrådt som suppleant
  • Stefan Christiansen fratrådt som suppleant
20142 ændringerledelse 2
  • Anders Oldau Gjelstrup tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Jens Lundgaard Simonsen fratrådt som bestyrelsesmedlem
201210 ændringerledelse 10
  • Erik Holst Jørgensen tiltrådt som bestyrelsesformand
  • Anders Vad Dons tiltrådt som adm. direktør
  • Erik Holst Jørgensen fratrådt som direktør
  • Carsten Vaarby fratrådt som bestyrelsesformand
  • Claus Vium Jensen tiltrådt som suppleant
  • Stefan Christiansen tiltrådt som suppleant
  • Gustav Jeppesen tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Mette Behrmann Lamp tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Lone Lind Riisgaard fratrådt som suppleant
  • Jeppe Holger Hjølund Larsen fratrådt som bestyrelsesmedlem
20119 ændringerstiftet 1 · ledelse 8
  • Registreret som DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB
  • Erik Holst Jørgensen tiltrådt som direktør
  • Søren Lassen tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Jesper Smedegaard Larsen tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Jesper Jørgensen tiltrådt som direktør
  • Carsten Vaarby tiltrådt som bestyrelsesformand
  • Jens Lundgaard Simonsen tiltrådt som bestyrelsesmedlem
  • Lone Lind Riisgaard tiltrådt som suppleant
  • Jeppe Holger Hjølund Larsen tiltrådt som bestyrelsesmedlem

Relaterede selskaber

Samme personer i ledelsen

Kilde og opdatering

Oplysningerne stammer fra Det Centrale Virksomhedsregister (Erhvervsstyrelsen) og fra årsrapporter indberettet til Erhvervsstyrelsen. Senest synkroniseret 23.10.2026.

Se i CVRRet oplysninger